top of page

Reklam yönetimi

Sosyal medya reklam yönetimi ve google reklam yönetimi girişimci ve işletmelerin gündeminden eksilmiyor , hatta danışmanlık sürecimde karşılaştığım çoğu girişimci ve küçük,orta işletmeler biz kendimiz yapacağız reklam yönetimini diyor ancak çok önemli bir detayı atlıyorlar , sosyal medya hesabınızın olması ve bu hesaba içerik yükleyebilriyorolmanız ve bu hesapta bir reklam başlat özelliğinin olması sizin bir profesyonel gibi içerik yönetip rk verebileceğiniz anlamına gelmez evet reklamı başlatabilrsiniz ve kendinizce uygun olduğu düşündüğünüz bir içerik de yerleştirebilirsiniz fakat doğru platformda ve doğru hedef kitle ye reklam verdiğininize eminmisiniz ? Düşünsenize etrafınızda bir çok insanın ben facebookdan reklam veriyorum ve şukadar müşteri geliyor dediğini duyuyorsunuz ve sizde hemen facebookda reklam başlatıyorsunuz sonra beklediğiniz gibi olmuyor neden ? rek başlatmak ve yönetmek tamamen bir uzmanlık gerektirir çünkü , öncesinde bir analiz süreci vardır .


reklam yönetimi

Örneğin google reklam yönetimi için hangi kırılımı seçmeniz gerekiyor , hangi reklam tipi sizin için uygun bunları doğru tesbit ettinizmi ? Bütçeniz ne kadar daha doğrusu bütçeniz sektörünüzde hangi platformda ve hangi reklam kırılımına uygun bu soruların cevabını biliyormusunuz ?


Kısacası genel bakışt herkes herşeyi yaparım diyor ama çoğu deneyim başarısızlıkla sonuçlanıyor , çünkü herkes aynı anda her işte başarılı olamaz !2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar

5 üzerinden 0 yıldız
Henüz hiç puanlama yok

Puanlama ekleyin
Yazı: Blog2_Post
bottom of page